Zrcadla

Milujeme zrcadla. Obdivujeme, jak umějí kouzlit s prostorem, ve kterém jsou umístěna. Podmanila si nás jejich moc prosvětlovat a oživovat svůj interiér. Vždy nás uchvátí, jakým způsobem umí pozdvihnout a stylově nadefinovat celé bydlení. Nikdy nás nepřestane fascinovat, jak i malé zrcadlo dokáže prostoru dodat jiskru a život.

Luxusní zrcadla

Když máte chuť mít doma nádherné a zcela jedinečné zrcadlo, nic by vás nemělo omezovat. Proč taky? Není nutné vybírat si z běžně dostupných rámů a zrcadel, omezovat se rozměrem a dostupným provedením. Proč byste měli mít doma stejné zrcadlo, na které narazíte v mnohých interiérech? Rám na zrcadlo může být zcela jedinečný a vyrobený přesně pro Vás, tak aby byl jen váš i nikdo další stejné zrcadlo neměl. A proč taky, vždyť i vy jste jedineční…Luxusní rámy na zrcadla

Designová zrcadla

Ačkoli se dnes téměř vše popisuje jako luxusní, ne každé zrcadlo musí být opravdu luxusní, ručně vyřezávané a jen z drahých kovů.

Zrcadlo musí být především krásné. Významní interiéroví designeři a i mistři rámaři proto navrhují a vytvářejí nádherné kolekce rámů na zrcadla, tak aby výsledná zrcadla v interiéru vypadala naprosto úchvatně, ale přitom nebyla určena jen pro pár vyvolených, kteří si je mohou dovolit.

Vznikly tedy celé kolekce moderních designových rámů na zrcadla, tradičních dřevěných zrcadel, tradiční zlacené rámy, kovové rámy, industriální rámy, betonová zrcadla a mnoho jiných báječných a krásných zrcadel.Designová zrcadla

Oválná zrcadla

Málokterý prvek v interiérovém designu je dnes populární tak, jako jsou ovály a kruhy. Absence hran a rohů a jemnost a elegance kruhového tvaru si získala srdce designerů i zákazníků.

Přestože jsou kruhové a oválné rámy krásné, není jednoduché je vyrobit, jsme proto hrdí, že právě my máme tak nádhernou a širokou nabídku oválných rámů na zrcadla.


Oválné rámy na zrcadla

Volně STOJÍCÍ ZRCADLA

Už dávno jsme si zvykli, že většina zrcadel v interiéru visí na zdi. Opravdu krásná a designová volně stojící zrcadla jsou jen zřídka dostupná a málokdo je umí na zakázku vyrobit. Většina z nás se s tím ve skutečnosti již smířila a spokojí se se zrcadlem na zdi.

To ale ani zdaleka neznamená, že tomu tak musí opravdu být. Musíme se v životě smířit s tolika věcmi, proč bychom se měli smiřovat ještě i s tím, jak vypadají masově vyráběná zrcadla v rámech na postavení?

Dokážeme téměř libovolné zrcadlo upravit tak, aby v interiéru mohlo volně stát a sloužit jako neobvyklý doplněk i jako skvělé zrcadlo do šatny či komory.

Kosmetická zrcadla

Dodnes si nikdo z nás nedokázal vysvětlit, proč právě kosmetická zrcadla a zrcadla na líčení obvykle vypadají tak stroze, technicky a nehezky. Vždyť je máte tak často po ránu na očích. O kolik by bylo lepší, dívat se do pěkného zrcátka než do nějakého studeného průmyslového výrobku. Nastal čas to změnit…Kosmetická zrcadla