Kulatá a Oválná Zrcadla

Oválné rámy na zrcadla

Možná je to tím, že oválný tvar zrcadla vypadá, jako by se na nás zrcadlo usmívalo a my se do něj o to rádi díváme. Možná nám kulatá a oválná zrcadla jednoduše připadají jemnější a elegantnější než rohy a hrany. Ať už tak nebo tak milujeme je.

O to víc nás ale zabolí, když vidíme, že ováných rámů na zrcadla je tak maličko. Běžně dostupné rámy většinou „nejsou nic moc“ a vyrobit ovál na zakázku neumí jen tak někdo. Jenže my naštěstí jen tak někdo nejsme…

zakázkové oválné rámy

Jak by mělo vypadat vaše vysněné oválné zrcadlo? Mělo by být zlaté? Stříbrné? A jak by mělo být velké? Mělo by být raději úzké nebo široké? Dáváte přednost střídmé jednoduchosti, nebo si vás získaly noblesní tvary a dekorativní ornamenty? Dáváte přednost klasickým tvarům, nebo snad hravé rozevlátosti?

Jen si řekněte, jaké zrcadlo vám udělá největší radost. Do jakého zrcadla se vám bude nejlépe dívat. Ve kterém vám to bude nejvíc slušet, či které se bude nejlépe vyjímat právě ve vašem interiéru. Jiná omezení nejsou, jen vaše fantazie a chuť.

Váš vytoužený oválný rám vyřežou mistři řezbáři a upraví jej tak, jak si budete přát, vyzlatí jej, zpatinují, vybarví. Cokoli si vysníte.Zakázkové rámyLuxusní zrcadlo

Učarovala vám úžasná oválná zrcadla v krásných vilách první republiky? Není třeba jen vzdychat na nedostupnou krásou zašlých časů. Co bylo možné vyrobit tehdy, je možné i dnes. A naštěstí se to týká i oválných rámů na zrcadla.

Tento nádherný a velký rám s nádechem Art Deco je vyroben samozřejmě zcela na zakázku v jediném kuse pro interiér evokující tuto dobu plnou noblesy a elegantní zdobnosti. Mistrovský a jedinečný rám vznikl přesně podle představ zákazníka. Koneckonců, tak jako většina luxusních oválných a kruhových rámů. Je třeba se jen rozhodnout, jak by právě to vaše vysněné zrcadlo mělo vypadat…

Mistrovské rámy

Barokní Zrcadlo

Je to oválné zrcadlo, není to oválné zrcadlo? Je ovální, je zlaté, je nádherně zlacené a je v krásně vyřezávaném florentinském rámu. A přitom nebylo nutné se hned vloupat někam do zámku, protože i takto nádherné rámy na zrcadla je možné vyrobit.

Nebojte, pokud jste si přáli, aby se na vás každý den ze zrcadla usmívala princezna, máte šanci….