Dovoz a instalace

Pověsit obrazy či zrcadla tak, aby vše bylo perfektní, není vůbec jednoduché - vůbec nemluvě o velkých a luxusních rámech na obrazy, či luxusních zrcadlech. 

Často se proto stává, že si naši zákazníci nevědí rady a obrazy a zrcadla zůstávají dlouho nepověšené. Aby se to zbytečně nestávalo, rádi Vám zarámované obrazy nejen dovezeme až domů, ale samozřejmě i odborně pověsíme.

DOVOZ AŽ DOMŮ

Mezi naše speciality patří velmi velké dřevěné rámy na obrazy a především rámování luxusních zrcadel. U takto rozměrných děl bohužel ale většinou není pro většinu zákazníků doprava zarámovaného díla domů vůbec jednoduchá.

Protože my si našich zákazníků velice vážíme a snažíme se Vám maximálně vycházet vstříc, rádi Vám Vaše zarámované obrazy dovezeme až domů, nebo se o bezpečnou dopravu alespoň postaráme.

Vaše obrazy i zrcadla Vám nejen rádi přivezeme, ale pokud Vám to pomůžeme rádi se postaráme i o odborné zavěšení.

Elegantní koupelnové zrcadlo ve stříbrném ornamentálním rámu v moderní koupelně v Praze 6 | © Frame it a Tomáš Dittrich

Pověsit obrazy či zrcadla tak, aby vše bylo perfektní, není vůbec jednoduché - vůbec nemluvě o velkých a luxusních rámech na obrazy, či luxusních zrcadlech. Často se proto stává, že si naši zákazníci nevědí rady a obrazy a zrcadla zůstávají dlouho nepověšené.

ODBORNÉ ZAVĚŠENÍ

Aby se to zbytečně nestávalo, rádi Vám zarámované obrazy nejen dovezeme až domů, ale samozřejmě i odborně pověsíme.

Vaše obrazy i zrcadla dokážeme samozřejmě zavěsit nejen klasicky přímo do zdi, ale rovněž můžeme instalovat i speciální galerijní závěsné systémy, dětské pojistky, pojistky proti krádeži apod.


Luxusní Zrcadla

Bezpečnostní zámky

Zejména při instalaci obrazů a zrcadel ve veřejných prostorách, obchodech, hotelích, restauracích, ale i společných prostorách činžovních domů dokážeme vaše rámy vybavit o bezpečnostní zámek, který zabrání jednoduchému sejmutí rámu ze zdi.

Zabrání tím nejen nejrůznějším nenechavým rukám, aby rámy odnesly, ale pomůže obrazy ochránit i proti různým nehodám a nešťastným náhodám.

Tyto bezpečnostní zámky jsou proto skvělé i do interiérů k dětem či domácím mazlíčkům.

Krásné zrcadlo ve zlatém rámu Praha opřené v ložnici | © Frame-it.cz