rámování na OBJEDNÁNÍ

Rámování obrazů i zrcadel, zejména kvalitní výběr vhodného rámu i pasparty zabere překvapivě hodně času a někdy u nás zákazníci s více obrazy stráví i více hodin.

Abyste nemuseli zbytečně dlouhou dobu čekat, prosím objednejte se k nám předem, abychom se mohli domluvit, jaký čas je nejvhodnější a mohli jsme se Vám opravdu plně věnovat, mohli jsme rámovat v klidu a beze spěchu.

Kde nás najdete?

Veverkova 11
Praha 7
170 00

 

e-mail: info@frame-it.cz
telefon: +420 734 201 263

 

Otevírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 17:00.

Nyní dodržujeme i polední pauzu 12:00 - 13:30

Po předchozí dohodě Vám studio Frameit rádi otevřeme i ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích.

Kdy rámujeme?

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku vždy od 9:00 do 17:00

 Po předchozí domluvě pro vás ale naše rámařské studio rádi otevřeme ve večerních hodinách, o víkendech, nebo i svátcích. Dejte nám vědět s dostatečným předstihem, pokusíme se vše zařídit tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

Rádi máme na výběr obrazových rámů klid, proto budeme velice rádi, když se u nás předem objednáte i na termín mimo běžnou pracovní dobu, kdy můžeme nerušeni vybírat rám pro Váš obraz či zrcadlo.

jak dojet do frameit?

obrazit na mapě

Ze stanice metra C - Vltavská, tramvaj č.: 1, 25

do zastávky Strossmayerovo náměstí, ulicí Milady Horákové nahoru a 1. ulice vlevo - Veverkova.  

 

Z centra tramvaj č.: 12, 14, 17, 25, 26

do zastávky Strossmayerovo náměstí, ulicí Milady Horákové nahoru a 1. ulice vlevo - Veverkova

Parkování u rámařství

V ulici Veverkova, stejně jako jinde v Praze 7, jsou modré zóny, na kterých je možné bez potíží dočasně zaparkovat. Nezapomeňte ale zaplatit poplatek za parkování prostřednictvím aplikace Parkování v Praze - zóna P7-0048. (tedy Praha 7 zóna 0048) Parkování není drahé a při rámování i vyzvedávání zarámovaných obrazů je vždy dobré parkovat co nejblíže rámařství.

Zaparkujte v klidu a zaplaťte parkování online… (pokud zastavíte na modré zóně v jiné ulici, může se zóna odlišovat)

zaplatit parkování

Rámování v Praze 7

Vždy chceme, aby rámování obrazů i zrcadel ve Frameit bylo pokud možno perfektní. Proto zůstáváme věrní Praze 7. Slýcháme, že byste byli rádi, kdybychom byli i v Brně, Ostravě, či jinde, ale mistrovské zakázkové rámování nelze jednoduše přenést do jiných lokalit a "postavit" další rámařství, tak jako tomu je běžných a průmyslových rámů. Proto Frameit najdete jen na jediném místě - v Praze 7 v Holešovicích a tak to zůstane i nadále.

Více o frameit

Chtěli byste o studiu Frameit.cz, světě rámování nebo cokoli jiného o naší práci vědět víc a nemůžete to na našich stránkách najít? Můžete se nás samozřejmě na všechno zeptat, nebo můžete spousty informací, novinek, soutěží a speciálních akcí najít na Instagramu, nebo facebooku.

I když se snažíme na stránkách ukázat maximum, stále je to jen zlomek naší práce, našich referencí i inspirace pro rámování obrazů, zrcadel či použití rámů v bytovém designu. Vždy je tedy nejlepší, když najdete čas se k nám do rámařství Frameit v Praze 7 zastavit osobně a my Vám rádi ukážeme všechny možnosti a pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější způsob rámování Vašich obrazů, dresů i zrcadel.INSTAGRAM

Fotografie naší práce najdte na Instagramu

Prohlédněte si fotografie našich prací a nechte se inspirovat, jak skvěle může vypadat i váš obraz.

instagram

FACEBOOK

Víco o nás najdete i na Facebooku

Mějte z první ruky novinky z ateliéru, informace o nových rámech, o rámování i světe umění.

Facebook

KONTAKTOVAT

Zeptejte se nás na cokoli chcete

Nebojte se nám napsat, nebo ještě lépe zavolat a rádi vám vše vysvětlíme

Napište nám