O rámařství Frame-it.cz

Frame-it je spíše než rámařství v běžném smyslu „rámařským ateliérem“.

   

Naším cílem není obraz zarámovat pouze tak, aby se dal pověsit na stěnu. Naším cílem je dát obrazům i zrcadlům zcela nový rozměr, protože ke každému obrazu i do každého interiéru existuje ideální rám - rám, který obraz nejen doplní, ale promění v jedinečně působící celek.

naše cesta

Frame-it je součástí ateliéru Fotopromě.cz. Nejdříve jsme i přes naší naprostou nespokojenost se stavem rámování obrazů a rámařství v České republice o rámování vlastně vůbec neuvažovali.

Když jsme ale pro naše zákazníky začali stále ve větší míře tisknout nádherné foto obrazy na plátně, začali jsme postupně pociťovat nedostatek odpovídajících rámů, které by mohly uspokojit nároky našich zákazníků.

Postupné shromažďování a vybírání „třešniček na dortu“ tak postupně přerostlo v pěknou řádku nádherných rámů, kterou jsme se po nějakém čase rozhodli neomezovat pouze na zákazníky ateliéru Fotopromě.cz, ale otevřít ji i veřejnosti.

Tak vznikl koncept partnerských rámařství Frame-it a ateliérů Fotopromě.cz.

Více o našich rámech

Proč rámujeme

Často jsme rámovali naše vlastní sbírky a byli proto vystaveni každodenní šedi, kdy se nám rámaři snažili vnutit nezajímavé a obyčejné rámy zcela bez osobnosti. Navíc se je vlastně ani vnutit nesnažili – prostě tam jen tak stáli a říkali nám „vyberte si“…

Nechat si zarámovat obraz v běžném rámařství pro nás ze všeho nejvíc bylo utrpení: „nijaké“ rámy a „nijací“ lidé. Žádné nápady, žádný zájem, žádná duše, žádné srdce…nic.

Přitom jsme ale přesvědčení, že ke každému obrazu existuje ideální rám, jen je třeba dát si tu práci a objevit ho. Vše se změnilo, když nás okolnosti donutily rámovat nejen pro nás, ale především pro naše zákazníky fotoateliérů Fotoprome.cz. Když jsme chtěli, aby výsledek byl perfektní a rámování pro ně nebylo noční můrou, museli jsme vše vzít do vlastních rukou. 

Začali jsme postupně po celém světě hledat ty nejlepší dílny a vybírat jejich nejlepší rámy. Postupně jsme tak stvořili zcela jiné rámařství, než dosud bylo zvykem. A naprosto se tím změnil náš život. Z nouze se zrodila láska.

Vše o rámování

Rámováním žijeme

Nerámujeme proto, že bychom snad museli. Naši práci milujeme. Tuhle skvělou práci jsme si zvolili, protože je báječné být v kontaktu s kvalitními rámy, s ruční prací a osobitostí, která každý rám činí unikátním. Milujeme dennodenní výzvy, které jsou spojené s neobvyklým rámováním, milujeme okamžik, kdy se nám podaří najít nejlepší způsob rámování, milujeme ten báječný pocit, kdy můžeme pozorovat, jak obrazy v perfektním rámování prokouknou, milujeme spokojenost našich zákazníků, když vidí výsledek.

Pomůžeme vám

Nemusíte se obávat, že se vám ze všech možností rámování zatočí hlava a nebudete snad umět vybrat nejlepší rám. Právě proto jsme zde.

Jakmile vidíme obraz nebo fotografii interiéru, vždy začneme ihned přemýšlet, jaké rámování by bylo nejvhodnější. Vybereme pro vás tolik různých variant, dokud nebudete spokojení. Ve skutečnosti se můžete pohodlně opřít, dát si kávu a nechat nás, ať vám ukážeme, co vše je možné a pak si jen vyberte. Vše v naprostém poklidu, beze spěchu a beze stresu.

I vy můžete rámování milovat.


 Máme otevřenou mysl

Náš svět rámování popisuje heslo – nic není nemožné.

Snažíme se bourat stereotypy a obvyklá omezení – není vůbec žádný důvod, proč by něco mělo jít zarámovat a něco jiného ne. Není žádný důvod, proč byste se měli spokojit s polovičatým řešením. Není žádný důvod se nechat něčím omezovat. Téměř vše je možné zarámovat, stačí jen chtít.Neobvyklá rámování

postaráme se

Je pro nás velmi důležité, abyste si rámování i výběr nejvhodnějšího rámu užívali a vše bylo perfektní. Postaráme se proto o vše, abychom Vám maximálně ulevili, a vy jste se nemuseli s ničím zbytečně zatěžovat.

Pokud bude zapotřebí, zařídíme odborné zrestaurování díla, budeme vám věnovat maximální čas, péči i úsilí, abychom vybrali opravdu to nejlepší, půjčíme vám domů vzorky, abyste si mohli vyzkoušet, jak rám bude u vás doma vypadat, obraz či zrcadlo můžeme i dovézt a zavěsit na zeď.

Nepřestáváme hledat

Nikdy nejsme spokojení s tím, co můžeme právě nabídnout. A to nás žene stále dál.

Stále hledáme další možnosti rámování, nové materiály i způsoby zpracování rámů. Díky tomu vám můžeme již dnes nabídnout tak rozsáhlou nabídku rámů na obrazy a zrcadla, která nesnese srovnání s ničím jiným v České republice.

Zároveň pro nás proto ale nemá smysl představovat naše novinky - nové rámy máme totiž prakticky neustále. Pokaždé, když se u nás znovu uvidíme, najdete u nás nové varianty obrazových rámů, nové rámy na zrcadla a nové a lepší materiály k rámování.

Luxusní mistrovské rámy

Instagram

Fotografie naší práce najdte na Instagramu

Prohlédněte si fotografie našich prací a nechte se inspirovat, jak skvěle může vypadat i váš obraz, nebo zrcadlo.

Instagram

Facebook

Víco o nás najdete i na Facebooku

Mějte z první ruky novinky z ateliéru, informace o nových rámech, o rámování i světe umění.

Facebook

Zeptejte se nás

Zeptejte se nás na cokoli chcete

Nebojte se nám napsat, nebo ještě lépe zavolat a rádi vám vše vysvětlíme, nebo se domluvíme na termínu individuální konzultace.

Napište nám