luxusní zrcadla

/galerie/Obchod/01v3rgb.jpg

skutečný luxus JE SVOBODA

Ačkoli žijeme v době, kde slovo luxusní už pomalu ztratilo svůj význam a potkáváme se s ním téměř na každém rohu, jsme hrdí, že u nás si luxusní rámy a luxusní zrcadla stále zachovávají svůj pravý význam.

Pro nás je pravý luxus především svobodou – svobodou volby, svobodou plnit si své sny, svobodou vystoupit ze stínu průměrnosti, svobodou před zbytečnými omezeními standardních výrobků.

Vyřezávané rámy na zrcadla

Vedle spousty klasických, moderních i designových zrcadel a rámů na zrcadla proto jako skutečný poklad hýčkáme naše plně zakázkové dřevěné rámy na zrcadla v nejvyšší možné kvalitě. 

Mistrovské ručně vyřezávané rámy, které se přizpůsobí i těm nejnáročnějším zákazníkům a interiérům stejně jako rámy z pravých drahých kovů navazují na nejlepší tradici rámování.

Vyřezávané rámy na luxusní zrcadla

Luxusní oválné zrcadlo

Nádherné velké oválné zrcadlo do koupelny je v luxusním ručně vyřezávaném rámu s mistrovským povrchem jemně patinovaného zlata. Rám zrcadla sestává z pravidelných vlnek a žlábků, které dokážou skvělým způsobem pracovat se světlem a rozjasnit i tmavé prostory.

Rám je samozřejmě vyzlacen klasickým způsobem plátkovým zlatem na arménský bolus, není ale leštěné, aby lesk rámu nebyl přílišný a zrcadlo díky tomu mohlo působit skvěle v klasickém i moderním interiéru.

Luxusní oválné zrcadlo ve vyřezávaném rámu - detail
Luxusní oválné zrcadlo ve vyřezávaném rámu - detail rámu
Velké zakázkové luxusní zrcadlo ve zlatém vyřezávaném rámu

Luxusní zlaté zrcadlo

Elegantní zakázkově vyřezávané zrcadlo jehož tvar i barva se zrodily ze snů svého majitele.Úchvatný zlatý rám na zrcadlo je vyřezávaný do tvaru, který připomíná jemné rozevláté a stupňovité plamínky.

Zrcadlo je prvním objektem, který je vidět hned po vstupu do krásné moderní vily a je koncipované tak, aby rám byl v příjemném kontrastu k modernímu vybavení interiéru, ale zároveň nebyl až příliš tradiční. Dokonale se v něm tedy snoubí tradiční i moderní prvky. Neobvyklý moderní tvar je dokončen tradiční technikou zlacení plátkovým zlatem a podložený červenou hlinkou tak svým odstínem ladilo s detaily interiéru.

Luxusní hladký rám na zrcadlo

zlatý rám na zrcadlo

Luxusní rámy na zrcadla nemusí být za každou cenu výrazně ornamentální. I když ale budou mít jen jednoduchý tvar, musí být do detailu perfektně a s péčí provedené a samozřejmě na zakázku. A v luxusním rámování „na zakázku“ neznamená, jen že je možné vyrobit jakýkoli rozměr, ale především to, že váš rám může mít jakýkoli tvar, jakoukoli barvu, cokoli si budete přát…Modelové rámy
Elegantní zrcadlo v italském luxusním rámu
Detail zpracování zlatého rámu na zrcadlo

Ryzí luxus v ryzím zlatě

U luxusních zakázkových rámů se meze nekladou, pokud máte chuť na tradiční zrcadlo s rámem vyzlaceným pravým dukátovým zlatem, můžete jej samozřejmě mít.
Luxusní zlatý rám na zrcadlo s ornamentem a pravým zlatem

Protože zrcadla v interiéru bývají většinou velmi velká, využívá se zlacení pravým zlatem, stříbrem či platinou jen výjimečné. U dnes oblíbeného matného zlacení pozná rozdíl mezi pravým zlatem a jiným plátkovým kovem jen málokdo, ale rozdíl v ceně by velmi rychle poznali všichni.

Proto se pravé kovy používají na zrcadlech jen tehdy, kde je nutné dosáhnout speciálního efektu, který by s jiným povrchem nebyl možný. Výjimku pak tvoří malá zrcadla, která díky pravému zlatu a stříbru umí projasnit a oživit i nejtmavší kouty v interiéru. Jako právě toto maličké, pouhých 17 x 17 cm velké, zrcadlo, které slouží především jako nádherná a jedinečná dekorace v dámském pokoji.Rámy z pravého zlata

luxusní zakázkové rámy

Rám na zrcadlo samozřejmě vždy vypadá nejlépe, když perfektně navazuje v rozích, v rámu není vidět žádný řez ani žádný přechod a celek působí jako z jednoho kusu. Toho by u běžných rámů nikdy nebylo možné dosáhnout, a proto nezbývá, než jej vyřezat z kusu dřeva, nebo jej připravit zakázkovým modelovým způsobem.

Rám se tedy nejprve vytvoří ze surového dřeva, vše se začistí, poté se vykříduje a až nakonec se mu vtiskne konečný vzhled zlacením či barvením. Zrcadlo v takovém rámu vypadá báječně a především, může být přesně takové, jak budete chtít.

Luxusně zpracované rámy na zrcadlo

Moderní rám na LUXUSNÍ zrcadla

Jedním z pilířů nabídky luxusních rámů na zrcadla v našem studiu Frameit jsou úchvatné rámy, ve kterých se snoubí moderní design a tradičně kvalitní zpracování a řemeslné postupy. Poměrně úzký rám tvaru stoupajících schůdků je na zrcadlo jak stvořený, není ale v žádném moderním laku, či fóliích, ale je tradičně vystříbřen, kartáčován a patinován a tím získává svůj neobyčejný vzhled, živost a hloubku. I relativně strohému interiéru díky tomu dodá nové kouzlo a jiskru.

Luxusní zrcadlo v moderním stříbrném stupňovitém rámu
Luxusní zrcadlo v moderním stříbrném stupňovitém rámu - detail rámu

Speciální zrcadla

U luxusních dekorativních zrcadel, která slouží jako doplněk interiéru, ani zdaleka není nutné mít jen běžné stříbrné zrcadlo. Vždyť možností je taková spousta a právě zlatá, bronzová či šedá zrcadla, antická zrcadla, či hvězdnatá noc mohou přeci vypadat tak úchvatně.

speciální zrcadla

úžasné povrchy

I zdánlivě jednoduchý tvar rámu lze při kvalitním zakázkovém rámování proměnit v neuvěřitelný a zcela jedinečný designový kus, který okouzluje svou výjimečností a jedinečností.

Velice náročné úpravy pravého stříbra a speciální oxidace jako mávnutím kouzelného proutku vytvoří rám, který bude úžasně vypadat v tradičním i vysoce moderním interiéru. Protože se každý takový rám rodí pod rukama mistrů a velkou roli hrají přírodní procesy, je každý kus naprostý originál a každé zrcadlo zcela osobité.

Luxusní vyřezávaný organický rám 

Luxusní ručně vyřezávané rámy na zrcadla zcela uchvátí v každém interiéru. Nemusí se podřizovat běžným konvencím, které jsou u obvykle dostupných rámů na zrcadla běžné. Když se stejně jako my nebudete bát nádherných organických tvarů, můžete si domů dopřát i takto nádherný a mimořádně mohutný a široký rám na zrcadla. I v tomto případě samozřejmě ručně vyřezávaný i stříbřený. Žádná strojová práce, žádný průmysl, jen špičková kvalita, práce starých mistrů a letité zkušenosti s těmi nejlepšími luxusními rámy.