Zapůjčení vzorků

VZORKY RÁMŮ ZRCADEL

Vybrat ideální rám pro obraz či grafiku není nijak jednoduché a vždy je třeba zvážit spoustu variant. Na druhou stranu ale sám rámovaný obraz výběr vhodných rámů velice zužuje, protože je vždy důležité, aby rámování právě s obrazem skvěle ladilo a souznělo.

U zrcadel je vše ale mnohem komplikovanější. Zrcadlo by mělo ladit s interiérem a možností je proto mnohem více. Více možností je občas ale i více starostí. Ideálním řešením je proto zapůjčení vzorků, abyste si všechny odlišné možnosti mohli vyzkoušet doma, naživo a na místě, kde jednou budou viset.

Rychle je pak jasné, jaký rám bude vašemu zrcadlu a interiéru slušet nejlépe.

Rámařství není domov

Přestože my jsme v našem rámařském studiu téměř jako doma, u Vás doma je to zcela jiné. Každý interiér má jiný náboj, jinou barevnost a intenzitu osvětlení, používá jiné barvy výmalby i nábytku a to vše hraje roli.

Často je velice překvapivé, jak odlišně rámy působí v rámařství a v interiéru bytu. Rám, který se u nás může zdát velice lesklý, může u vás být matnější, rám, který je u nás světlý, může být ve vašem interiéru tmavý. Rám, který vás u nás nadchne, vás doma bude třeba nudit a naopak rámy, kterých byste si u nás možná ani nevšimli, budou u vás ve skutečnosti vypadat naprosto báječně.

Jsme proto rádi, když výběr zarámování vašeho zrcadla berete opravdu vážně a přesvědčíte se, že právě váš vysněný rám bude ve skutečnosti opravdu tak úchvatný, jak jste si jej představovali.představy klamou

Každý z nás si obvykle vysní, jak by ideální rám na zrcadlo měl vypadat. Jenže skutečnost je často krutá a obvykle se proto stává, že právě ten vysněný rám na zrcadlo se do interiéru vůbec nehodí. Stříbrný rám může být příliš chladný, úzký rám až moc subtilní, dubový rám se nehodí k podlaze… Jsme rádi, když se  oprostíte od původních představ, které vás svazovaly a zapůjčíte si naše vzorky domů.. Společně pak lehce najdeme nejvhodnější zrcadlo správě do vašeho interiéru.Luxusní zrcadla

Rámy překonají představy

I když by se vysněný rám na zrcadlo dost možná do interiéru hodil, mnohdy vás u nás v rámařství zaskočí množství možností, velikostí, tvarů a barev rámů.

Už to není těch několik málo možností rámování, na které byste se museli omezit. Omezovat se už dávno nemusíte ničím. Kvalitních dřevěných i kovových rámů na obrazy i zrcadla u nás najdete opravdu spoustu. Samozřejmě jak tradičních rámů, tak i jedinečných designových kousků, neobyčejných zakázkových modelových rámů i zcela unikátních mistrovských rámů.

Byl by skoro zázrak, kdybyste pak nechtěli vyzkoušet nejen styl, který jste zvažovali původně, ale i zcela jiné rámy, o kterých by vás ani nenapadlo doufat, že mohou existovat…

Právě proto si můžete zapůjčit vzorky a vybrat si rám, který s vaším bytem bude dokonale ladit.

Interiéroví designeři půjčování milují

Právě architekti a bytoví designeři, kteří navrhují interiéry pro své zákazníky, milují půjčovaní vzorků.

Vědí, jak moc se mohou lišit představy a realita na místě a jak jemné odchylky tvaru, vzoru i velikosti mohou zcela změnit vyznění hotového zrcadla i celého interiéru.

Bytovým designérům, stejně jako nám, vždy záleží na tom, aby zrcadla v interiéru byla nádherná a byla s ním v dokonalé harmonii. Jsme proto moc rádi, že můžeme s nejvýznamnějšími bytovými architekty spolupracovat a že si ještě před konečným výběrem rámů jednotlivé varianty vyzkoušejí přímo na místě v interiéru.