logo

SPECIÁLNÍ SKLA

Při skutečně kvalitním rámování obrazů hraje roli nejen výběr vhodného rámu, pasparty a proporcí ale rovněž i výběr ideálního skla. Zatímco kdysi se rámovalo prakticky pouze do běžného skla, je dnes nabídka mnohem širší – krásné obrazy si totiž zaslouží mnohem víc než pouze obyčejné sklo.

Špičková obrazová skla mohou být vybavena vysokým UV-Filtrem a chránit obraz před předčasným stárnutím, jiná skla jsou vybavena speciální antireflexní vrstvou, jiná umožňují maximální barevnou pravdivost obrazu a existují samozřejmě i galerijní skla s vysokou propustností světla pro skvělé podání zarámovaného díla.

Chceme i v oblasti skel mít nejširší možnou nabídku a moci tak náležitě zarámovat i ta nejnáročnější díla. Naše nabídka proto zahrnuje jak klasické tabulové sklo a běžné antireflexní sklo ale rovněž i plexisklo, galerijní sklo Tegla® se sníženým obsahem oxidů železa pro čistotu barvy, galerijní skla FLABEG ARTControl s vysokým UV filtrem a vysokou prostupností světla, speciální sklo CLARYL, skla ClearColour Plus se třemi antireflexními vrstvami a samozřejmě i absolutní vrchol mezi museálními skly – Tru Vue® Conservation Clear a Tru Vue® Museum Glass.