logo

STUDIO RUFUS

Mistrovství houslařů převedené do rámu

Studio Rufus, tedy vlastně Studio Rufus Cavalli & Poli je jednou z nejstarších firem zabývajících se výrobou obrazových rámů. Její historie sahá do devatenáctého století, kdy začínala jako výrobce houslí a jiných hudebních nástrojů. Postupně se dnešní Studio Rufus odklánělo od houslařství a stále více se věnovalo tradičnímu zpracování rámu na obrazy.

Staré houslařské a rámařské tradici ale zůstávají rámaři studia Rufus stále naprosto věrní, používají jen nejkvalitnější dřevo, kvalitní laky a šelaky, tradiční „compo“, přírodní látky jako rostlinné pryskyřice, včelí med i vosk.

Tak, jak špičkové jsou používané materiály, tak exkluzivní jsou i rámy Rufus Cavalli & Poli, které jsou eklektickou směsí tvarů od sedmnáctého století po Bauhaus, barev od baroka po Pop Art - vždy ale s citem pro detail a jedinečný pocit, který z rámu sálá. Obrazové rámy a rámečky na fotky Studio Rufus Cavalli & Poli jsou ale pouze pro nejnáročnější zákazníky, kteří umí ocenit opravdu krásnou věc a jsou ochotni si na rám dostatečně dlouho počkat.