logo

NIELSEN

Značka Nielsen neznamená pouze hliníkové rámy, ale rovněž široké spektrum velice kvalitních paspart. Specialitou firmyNielsen jsou špičkové hliníkové lišty a rámy, které jsou dostupné v mimořádně široké škále profilů, velikostí, barev a povrchových úprav. V oblasti hliníkových obrazových rámů a rámečků na fotky je značka Nielsen jednoznačnou jedničkou na světovém trhu a to především typicky německy precizním zpracováním a vysokou kvalitou svých rámů.

Hliníkové rámy se značkou Nielsen lze charakterizovat, jako moderní, dekorativní, designové a občas i puristické, ale především jako nadčasové. Jejich čisté linie se hodí k fotografiím stejně dobře jako ke grafice i tiskům. Citlivým výběrem vhodného rámu a pasparty lze rámované obrazy situovat do mnoha různých emočních poloh, přesně podle Vašeho přání.

Nielsen doplňuje svou kolekci rámů na obrazy bohatou nabídkou dřevěných rámů, především v široké škále barev pro adjustace obrazů do dětských pokojů a rovněž velkým výběrem obrazových rámů se zajímavou patinou.