logo

GASPAR AUGUSTIN

Ztělesnění dokonalých tvarů a španělské elegance

V malé rodinné dílně v srdci Baskicka vznikají již více než 20 let designově nejvýraznější a nejelegantnější dřevěné rámy na zrcadla, které je nyní v České republice zřejmě vůbec možné nalézt. Gaspar Augustin se soustředí na tradiční materiály a kvalitní zpracování, především ruční dřevořezbou podle odvěkých španělských tradic.

Vedle tradičních španělských slohových rámů a blondelových rámů, využívají mistři z této dílny svůj um pro ojedinělé kreace a zákazníkům na míru vytvářejí jedinečné rámy na zrcadla a obrazy. Mnohé z těchto rámů na zrcadla elegantně parafrázují dávné vzory a tradice, přičemž jim do žil ale nalévají novou krev. Jiné rámy z této dílny naopak ukazují zcela nový a ojedinělý design, ovšem samozřejmě striktně za využití ruční práce, kvalitních materiálů a tradičních postupů.

Výsledkem jsou pak designové, elegantní a velkolepé rámy na nádherná zrcadla, které se v interiéru stávají přirozenou dominantou a kýženým gravitačním bodem prostoru. Tyto rámy milují především ti, kteří umí ocenit nádhernou práci, touží po něčem jedinečném a váží si sami sebe a prostředí ve kterém tráví svůj čas.