Zlatý ornamentální rám Lira Royal pro impresionistický obraz Vlčí máky Claude Monet

ZLATÝ ORNAMENTÁLNÍ RÁM PRO IMPRESIONISTICKÝ OBRAZ CLAUDE MONET


V naší nabídce máme jak moderní tak i tradiční rámy na obrazy. Při rámování kopií klasických mistrovských děl je možné zvolit obě možnosti. Při moderním zarámování známého obrazu dáváme jednoznačně a cíleně najevo, že se jedná o kopii a na nic si nehrajeme. Chceme mít doma obraz, který máme rádi a mít ho v takovém rámu, který vyhovuje celku, nezávisle na tom, že vkus doby vzniku již neodpovídá dnešní době. Další možností je samozřejmě i volba tradičnějšího rámování, které bude asociovat starší pocit z obrazu.


Když tedy padne volba na klasičtější rám a je nutné sáhnout po tradičnějším rámování, tradičním zlaceném rámu, nebo i slohovém rámu je naše volba rámu v podstatě jasná: ze široké nabídky klasických rámů z dílny Lira Český Krumlov vyberete vždy kvalitně zpracovaný rám, který je po dlouhá desetiletí vytvářen tradičními řemeslnými postupy. Ornamentální i zlacené rámy se značkou Lira jsou navíc dostupné za fantastickou cenu.

I v tomto případě jsme proto ke kopii obrazu Claude Moneta Vlčí máky z Argenteuil (Les Coquelicots) zvolili jemně ornamentální zlatý rám z kolekce Royal.
Použitý rám: Lira Český Krumlov – Royal

Fotografováno ateliéru Fotoprome.cz

https://www.facebook.com/ramarstvi/
https://twitter.com/Frame_it_cz
Instagram: frameit.cz @frameit.cz #frameitcz
.Tisk stránky :: Zavřít okno
Frame-it.cz