Rámečky na dětské kresby
Jednou z nejkrásnějších věcí, které je možné zarámovat jsou kresby a malby vašich dětí. Když jsou děti ještě malé, máte jejich obrázků většinou spousty a na jejich rámování tak pomýšlí málokdo. Jak děti ale rostou, obrázky se postupně ztrácejí a jsou čím dál důležitější. nakonec dětských kresbiček zbude jen pár a pak přichází na řadu jejich rámování, aby se již neztrácely…

Veselé dětské kresby si zaslouží veselé rámování, obrazový rám ale sám nemusí být nezbytně jednoduchý a barevný. V tomto případě jsme zvolili naopak velice klasický dřevěný zlatý rámeček s jemnou vlnkovou strukturou ve zlaté barvě od věhlasného italského výrobce Salvadori Cornici.

Zlatavý rám obrazu ladí se zlatavými tóny samotné malby a bílá pasparta jej prosvětlí a umocní moderní dojem obrazu. Tak jak je při rámování dětských kreseb zvykem, i zde je použito kvalitní galerijní sklo, které je nejen antireflexní a zabraňuje zbytečným odleskům světla, ale především má vlastní ochranný UV-Filtr, který zarámovaný obraz chrání před vlivy světla.

Děti samozřejmě obrazy malují těmi nejlevnějšími barvami a proto je při jejich zarámování nutné myslet i na to, aby vám kresbičky ještě dlouho dělaly radost.


http://www.frame-it.cz
https://www.facebook.com/ramarstvi/
https://twitter.com/Frame_it_cz


Tisk stránky :: Zavřít okno
Frame-it.cz