Rámování obrazů – expresivní malba barevnou tuší Paříž, Eiffelova vež


RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ – EXPRESIVNÍ MALBA TUŠÍ PAŘÍŽ

Při rámování obrazů spousta lidí dělá jednu z nejzákladnějších chyb – jsou příliš usedlí a volí tak černé, bílé, nebo stříbrné rámy a je jim úplně jedno, jak obraz vlastně vypadá… někdo se ale odváží vyzkoušet nové varianty a probádat neznámá území a díky tomu může dojít tam, kam se to ani nezdálo možné a získat s rámem skvělý a ucelený obraz, který vypadá úplně jinak, než by si ho většina lidí představila.

V tomto případě se jednalo o expresivní malbu tuší, vyvedenou v barvách. Obraz, který byl osobitou vzpomínkou na návštěvu Paříže a rozhodně nepatřil k typickým obrázkům z měst, které je možné koupit od pouličních malířů. Proto bylo zapotřebí zvolit vhodné zarámování, aby výraz obrazu ještě zesílil a stal se určitou dominantou interiéru.

Při rámování obrazu jsme proto udrželi dominantní rudou barvu, která dynamiku obrazu dále podtrhuje. Skvělý ručně patinovaný toskánský rám v červené barvě s černými detaily je téměř jako stvořený právě pro tento obraz. Rám s malbou jsou navíc propojeny jedinečnou paspartou s červenou barvou v řezu, která z jednotlivých „divokých“ částí rámu dělá jednolitý celek. Tak jako je u nás obvyklé, rámování je dokončeno speciálním sklem, které dílo chrání proti předčasnému stárnutí a působení slunečního světla, a zároveň i dokonale zobrazuje barvy pod ním bez jakýchkoliv vlivů obyčejného skla.Použitý rám: Dřevěný rám Bologni Arreda
Použité sklo: Antireflexní sklo Clarity by Larson Juhl
Použitá pasparta: Pasparta Crescent BriteCores

Fotografováno ateliéru Fotoprome.cz

http://www.frame-it.cz
https://www.facebook.com/ramarstvi/
https://twitter.com/Frame_it_cz
Instagram: @frameit.cz | #frameitcz

Tisk stránky :: Zavřít okno
Frame-it.cz