Rámování fotbalového dresu Slavia Praha do průhledného rámu
RÁMOVÁNÍ FOTBALOVÉHO DRESU SLAVIA PRAHA

Rámování sportovních dresů patří mezi naše speciality, ať se jedná o hokejové dresy, fotbalové dresy, nebo jiné sportovní trofeje. Rámování každého jednotlivého dresu lze pojmout zcela odlišně, aby zobrazovala duši majitele zarámovaného dresu. Rámování dresů tak může být sportovně minimalistické, může být i honosné, aby zdůrazňovalo význam zarámovaného dresu, a může být i velice ornamentální ačkoli by se na první pohled mohlo zdát, že to k dresům nepatří.

V tomto případě si zákazník potrpí na klasické a vysoce ornamentální rámy a proto jsme na dres zvolili i takto klasický ornamentální rám. Celým týmem signovaný dres Slavia Praha musí být vidět i z druhé strany. Rám na dres je proto oboustranně průhledný a dokonce i pohledový. Dres tedy volně „pluje“ mezi dvěma skly a stejný rám je z obou stran. Je tedy jedno, jakým směrem se na zarámovaný dres podíváte, obě strany jsou lícové se sklem a rámem. Rám na dres může viset volně v prostoru jako výstavní vitrína.

Dojem zesiluje i fakt, že je to pouze jeden ze série tří stejným způsobem signovaných a rámovaných dresů fotbalového klubu Slavia Praha, která bude viset vedle sebe.

V pozadí je zarámované tenisové tričko s podpisem Kathariy Lisicki.


Použité rámy: Lira Praha (2 ks)
Použité sklo: Agc 2 mm Float (2 ks)


http://www.frame-it.cz
https://www.facebook.com/ramarstvi/
https://twitter.com/Frame_it_cz
Instagram: frameit.czTisk stránky :: Zavřít okno
Frame-it.cz